Družstva oddílu

Družstvo "A"

Sezóna 2017/2018 - DIVIZE Vysočiny
Vedoucí družstva: RŮŽIČKA Jan
Potvrzená soupiska: Soupiska A

Družstvo "A" má za sebou již osm sezón v řadě v této nejvyšší krajské soutěži. V uplynulé sezóně nám výrazně pro udržení pomohl náš odchovanec Filip Karel, který však v této sezóně za Světlou již nastupovat nebude. Filip odešel do oddílu HB Ostrov Havlíčkův Brod, kde ve svých třinácti letech bude hrát již III. ligu mužů.
Nicméně jsme přes léto nebyli pasivní a nakonec jsme sehnali výbornou posilu. Do Světlé přestupuje z Jiskry Havlíčkův Brod Oldřich Stehlík, hráč s ligovými zkušenostmi. Měl by se stát velmi platným hráčem týmu a pomoci nám ke klidné sezóně bez sestupových starostí. 

Základní sestava: Ladislav Vosyka, Radek Vosyka, Jan Růžička, Tomáš Tecl
Náhradníci: Odřich Stehlík, Martin Karel, Milan Kruml, Tomáš Plecitý, Jan Kubíček, Josef Nechvátal

—————

Družstvo "B"

Sezóna 2017/2018 - Krajský přebor III. třídy
Vedoucí družstva: KRUML Milan
Potvrzená soupiska: Soupiska B

Družstvo "B" po sestupu z kraje do okresní soutěže chtělo co nejdříve zpátky. Nezačali jsme sice dobře a první kolo jsme prohráli, ale následujících 17 kol jsme slavili samá vítězství a okresní soutěž jsme ovládli. Jelikož se nám poměrně dařilo i v náročné kvalifikaci, oslavili jsme po roce návrat do "kraje". Naše řady pro nadcházející sezónu rozšířil ledečský Josef Nechvátal, který chce ještě okusit krajský stolní tenis. Naším cílem je zachovat krajskou příslušnost i do dalších sezón a pomalu zapracovávat naše mladé odchovance.

Základní sestava: Milan Kruml, Tomáš Plecitý, Josef Nechvátal, Jan Kubíček
Náhradníci: Martin Karel, Daniela Růžičková, Martin Karel ml., Josef Petr, Otto Bartoš, Ladislav Zatočil, Jaroslav Růžička

—————

Družstvo "C"

Sezóna 2017/2018 - Regionální přebor II. třídy
Vedoucí družstva: KAREL Martin
Potvrzená soupiska: Soupiska C

V okresních soutěžích necháváme pro nadcházející sezónu pouze jedno družstvo. Sloučili jsme "C" a "D" a sestavu budeme skládat vždy podle síly soupeře a chuti hráčů nastoupit, s důrazem na mládež. Pokud budou mladí výkonnostně růst, pokusíme se v některé z následujících sezón o postup do vyšší soutěže.

Základní sestava: Martin Karel, Otto Bartoš, Jiří Janáček, Josef Petr
Náhradníci: Dušan Porostovský, Jakub Doležal, Stanislav Spilka, Stanislav Janáček, Martin Karel ml., Ladislav Zatočil, Jaroslav Růžička, Petr Dvořák, Josef Bříza, Ladislav Zatočil, Petr Hájek, Tomáš Dvořák, Daniel Ptáčník, Tomáš Fanta, Milan Maršík

—————