Další kemp HBO opět za naší účasti

17.08.2015 16:52

Ve dnech 8. – 14. srpna 2015 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky, kterého se zúčastnilo 33 žáků a žákyň ročníků 2002 – 2005. Pestrý a náročný tréninkový program probíhal pod vedením trenérů ČAST Tomáše Vrňáka, Pavla Steffka, Martina Pytlíka, Radka Košťála a Martina Linerta a kondičních trenérů Radka Onderky a Martiny Moudré.

Za oddíl stolního tenisu TJ SB Světlá nad Sázavou se kempu zúčastnil Filip Karel a trenérka paní Martina Hurníková. 

Program tréninků byl zaměřen v kategorii starších chlapců, kam patří i náš Filip, vzhledem k přípravnému období na tréninkové objemy, na zdokonalování úderové techniky s důrazem na práci nohou, dále na podání a příjem podání se zaměřením na jistotu prvního a druhého úderu.

Na zásobnících, které byly každodenní součástí programu, byla náplň přizpůsobována individuálním potřebám hráčů a hráček. Kondiční část byla opět zaměřena především na rozvoj obratnosti pod vedením Radka Onderky, to s využitím gymnastických a akrobatických cvičení a her. Dále pokračovali v rozvoji koordinačních a rychlostních schopností. Ranní rozcvičky probíhaly pravidelně pod vedením Martiny Moudré. První část odpoledního programu byla pravidelně věnována společenským hrám s Martinou Hurníkovou. Ve čtvrtek a v pátek kemp navštívila sportovní psycholožka Lucie Karabcová, která měla pro mladé účastníky kempu připravené zajímavé testy a byla k dispozici pro přítomné trenéry a rodiče pro případné konzultace. Ve večerní části programu se hráči věnovali nácviku podání a příjmu podání a pravidelně využívali možnosti místního bazénu. Poslední večer byl pro účastníky kempu připraven již tradiční společenský program (bowling, kuželky). Na závěr kempu byl sehrán závěrečný turnaj po jednotlivých kategoriích systémem každý s každým, a to na sety od stavu 5:5.

Další pokračování projektu:
5. – 6. září 2015                            Vlašim – výběr hráčů ročníků 2005 – 2007
28. října – 1. listopadu 2015          Tréninkový kemp Vlašim I.

 

zdroj textu a fota: www.ping-pong.cz

—————

Zpět


Diskusní téma: Další kemp HBO opět za naší účasti

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.