Další kemp HBO s účastní světelských hráčů

03.11.2014 23:11

Ve dnech 25. – 29. října 2014 proběhl ve Vlašimi úvodní tréninkový kemp již čtvrtého ročníku projektu ČAST Hledáme budoucí olympioniky. Kempu se zúčastnilo celkem 29 žáků a žákyň ročníků 2002 – 2005 pod vedením trenérů Pavla Steffka, Martina Pytlíka, Hany Valentové, Luboše Pěnkavy, Martina Linerta, Radka Košťála, Petra Synka a kondičního trenéra Radka Onderky. Na účastníky kempu tak čekal pestrý a velmi náročný tréninkový program, který všichni úspěšně zvládli.

Velkým úspěchem světelského stolního tenisu je, že stabilní součástí tohoto projektu jsou již druhým rokem odchovanci našeho oddílu, mladší žákyně Daniela Růžičková a nejmladší žák Filip Karel. Kempu se s nimi účastnila i jejich osobní trenérka, paní Martina Hurníková. I ona je nedílnou součástí probíhajících kempů a pravidelně vypomáhá se zajištěním tréninkového procesu, zejména formou zásobníků.

Program tréninků byl rozdělen podle jednotlivých výkonnostních skupin. Trénink starších chlapců, mezi které byl zařazen i náš Filip, byl zaměřen na kombinace s podáním s důrazem na zakončení. Trénink starších dívek, kam patřila i Daniela, na nepravidelné kombinace též s důrazem na zakončení. Nejmladší účastníci kempu se věnovali technice základních úderů, a to jak na zásobnících, tak v kombinacích. Mezi účastníky kempu byli též dva budoucí obranáři, kterým předával své bohaté zkušenosti Luboš Pěnkava. Jejich přítomnost využili i ostatní hráči a hráčky, kteří si vyzkoušeli hru do obrany. Dále bylo na zásobnících pracováno na individuálních potřebách hráčů a hráček. Kondiční část byla zaměřena na rozvoj jak rychlostních schopností, tak na všeobecný pohybový rozvoj, a to již tradičně pod vedením Radka Onderky. Večerní program byl většinou zaměřen na trénink podání a pravidelně byl zakončen návštěvou místního bazénu. Na závěr kempu byl sehrán „Kontrolní turnaj projektu HBO“.

Za oddíl stolního tenisu ve Světlé nad Sázavou děkujeme všem zúčastněným trenérů, sparingům, rodičům a personálu Sporthotelu Vlašim, kteří tento kemp zajišťovali.

Další pokračování projektu:
19. – 21. prosince 2014            Tréninkový kemp – místo bude určeno později
26. února – 1. března 2015      Tréninkový kemp Vlašim

zdroj a foto: www.ping-pong.cz

—————

Zpět


Diskusní téma: Další kemp HBO s účastní světelských hráčů

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.