Do Českého poháru jsme vstoupili úspěšně

31.08.2014 21:07

V sobotu 30. 8. 2014 odstartovaly novou sezónu "dospěláckého" stolního tenisu na Vysočině úvodní zápasy krajského kola (I. stupně) Českého poháru.

V minulých dvou sezónách se nám v této soutěži velmi dařilo. Přede dvěma lety jsme krajské kolo vyhráli, v loňském roce jsme skončili druzí. V obou případech jsme si tím vybojovali právo startovat ve II. stupni Českého poháru (republikové kolo). V minulém roce jsme tak na domácích stolech přivítali třetiligový Kolín. V letošním roce přivítáme dalšího atraktivního soupeře SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE, se kterým sehrajeme úvodní utkání republikového kola 13. 9. 2014.

Úvodní kolo nás zavedlo do Chotěboře, kam vyrazili bratři Vosykové doplněni Honzou Růžičkou. Ve čtyřhře, která celé utkání zahájila, porazila domácí dvojice otec-syn Sokolů bratrský pár Vosyků. Ve dvouhrách naši zabrali a v devíti utkáních ztratil 2 body Honza a 1 bod Láďa. Radek byl stoprocentní a všechny tři soupeře Libora Frajdla, Michala Sokola i Jirku Veselého ml., s přehledem přehrál. Celkový součet na konci utkání byl tedy 6:4 pro naše barvy a do tabulky soutěže jsme si připsali první body za vybojované vítězství.

Výsledek: TJ CHS Chotěboř - TJ SB Světlá nad Sázavou  -  4 : 6

Úspěšnost: Ladislav Vosyka - 2/1,5; Radek Vosyka - 3/0,5; Jan Růžička - 1/2.

Úvodní foto: Ladislav Vosyka (archiv)

—————

Zpět


Diskusní téma: Do Českého poháru jsme vstoupili úspěšně

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.