Dvě medailová umístění ze čtyřher a jedno z útěchy

11.11.2014 22:12

O víkendu 8. – 9. 11. 2014 se konaly dva Krajské bodovací turnaje mládeže zařazené do Poháru Vysočiny. V sobotu se sjelo 38 mladších žáků do Jihlavy, v neděli pak 26 starších žáků do Havlíčkova Brodu.

Obou turnajů se zúčastnil pouze Martin Karel ml. V sobotu ho doprovodili Petr Hájek a Petr Dvořák. V neděli se představili Tomáš Tecl a Alice Brožová.

Na obou turnajích se naši hráči bohužel nepotkali s dobrou formou. V jednotlivcích bylo sobotním nejlepším umístěním Martinovo deváté místo, což bylo, vzhledem k jeho postavení na krajském nasazovacím žebříčku, velkým zklamáním. Petr Hájek byl desátý a Petr Dvořák vybojoval stříbrnou příčku v útěše, tj. celkové osmnácté místo. Náladu si Martin trochu spravil v turnaji čtyřher, když společně s Radimem Konečným z Jiskry Havlíčkův Brod obsadili bronzový stupínek.

V neděli byl nejlepším světelským hráčem opět Martin, když obsadil šesté místo. Hned za ním skončil Tomáš. Alici turnaj nevyšel vůbec a skončila na místě posledním. Tomáš do turnaje čtyřher vytvořil dvojici s nasazenou jedničkou Šimonem Jadrným z Jihlavy a čtyřhry vyhráli.

Všem našim hráčům děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a do dalších turnajů jim přejeme více štěstí a lepší výsledky.

—————

Zpět


Diskusní téma: Dvě medailová umístění ze čtyřher a jedno z útěchy

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.