Krajské soutěže mužů zahájí tuto sobotu

04.10.2014 09:30

V sobotu 4. 10. 2014 startují také krajské soutěže mužů. Mezi 48 týmy, které se utkají ve čtyřech výkonnostních třídách, nalezneme i dvě družstva ze Světlé nad Sázavou.

V Divizi, nejvyšší krajské soutěži, zahájí již svoji šestou sezónu naše „Áčko“. Sestava se během let prakticky nemění. Hráči základu jsou Ladislav Vosyka, Josef Bříza ml., Radek Vosyka a Ladislav Trýb. Pokud někdo z nich vypadne, jsou samozřejmě připraveni hráči z družstva „B“ a další náhradníci.

Naše „Béčko“ bude letos, po loňském sestupu, startovat v soutěži Krajského přeboru II. třídy. Základní sestava se oproti minulé sezóně také výrazně nezměnila. Jana Růžičku, Tomáše Plecitého a Bohumíra Sedláčka nově doplní Milan Kruml, který v minulé sezóně nastupoval za naše „Céčko“. Místo něho do „Céčka“, které bude letos hrát tradičně „nejvyšší“ okres, putoval Martin Karel st.. Ten v minulé sezóně k zápasům prakticky nenastupoval a věnoval se převážně práci s mládeží a objíždění mládežnických turnajů všech úrovní.

V sobotu družstvo „A“ zajíždí do Pelhřimova, kde během dne sehraje utkání s tamními týmy „A“ i „B“. Naše „Béčko“ čekají zápasy proti Humpolci „B“ a Kamenici nad Lipou „A“. Stejně jako náš první tým odehrají i oni své první zápasy této sezóny na stolech soupeřů.

Oběma zástupcům světelského stolního tenisu přejeme úspěšné vykročení do sezóny 2014/2015.

—————

Zpět