O víkendu všechna družstva v akci

31.10.2014 17:30

Víkendový příděl zápasů, které čekají hráče světelského oddílu stolního tenisu, zahájí trochu netradičně již v pátek od 17.30 hodin naši nejmladší. Družstvo "E" v soutěži RP III. třídy vycestuje ke svému dalšímu venkovnímu zápasu na stoly do Horního Studence. Tento znovuzaložený tým se snaží navázat na svoji dlouholetou historii a bude pro naše talentované žáky jistě kvalitní prověrkou.

V sobotu 1. 11.  se poprvé v této sezóně představí na domácích stolech oba naše týmy hrající krajské soutěže. Celodenní maraton zápasů zahájí již v 8.30 hodin naše "Béčko" zápasem proti aktuálně šestému týmu tabulky soutěže KP II. třídy TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "A". V 11.30 na ně naváží hráči našeho prvního týmu zápasem proti TJ Žďár nad Sázavou "B", které momentálně sídlí též na šestém místě divizní tabulky.
Ve 14.30 hodin se obě družstva opět vystřídají a dojde na souboj Světlé "B" proti TJ Sokol Hrotovice-Valeč "A". Soupeř má aktuálně stejně bodů jako naši a v tabulce je pouze díky horšímu skóre o jednu příčku níže. Od 17.30 hodin pak program celého dne uzavře utkání Světlá "A" - TJ Sokol Rovečné "A". Tento soupeř je aktuálně na pátém místě divizní tabulky a má o čtyři body více.

V neděli dopoledne zajede naše "Céčko" k druhému utkání této sezóny do Chotěboře. Po nezdaru proti chotěbořskému "Éčku" si naši pokusí zlepšit náladu proti tamnímu "eFku". A celý víkend uzavře domácí utkání našeho "D" proti TJ Sokol Maleč "A".

Věříme, že se našim podaří vybojovat co nejvíce bodů a všechna družstva si vylepší svá postavení v průběžných tabulkách svých soutěží.

—————

Zpět