Odvetná utkání Play-off na domácí půdě

19.03.2015 18:00

Již ve čtvrtek 19. března navečer rozehrají naši hráči sérii tří domácích odvetných utkání nadstavbové části soutěží Regionálního přeboru.

Ve čtvrtek přivítá naše "Céčko" družstvo TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" ve druhém utkání semifinálové série soutěže RP I. třídy. Do tohoto utkání rozhodně nevstupujeme jako favorit, vždyť první utkání jsme prohráli 3:14. Uvidíme, jak se bude našim dařit. Pokud neuspějeme, budeme přesto sezónu hodnotit jako úspěšnou. Cílem bylo postoupit do vyřazovacích bojů a to se povedlo.

V pátek navečer bude pokračovat družstvo Světlé "E", které přivítá v odvetě semifinále RP III. třídy TJ Sokol Přibyslav "B". Nastoupí s cílem sérii zdramatizovat a pokusí se vynutit si rozhodující třetí utkání v Přibyslavi. V prvním utkání jsme prohráli 7:10, ale bylo to velmi těsné a do konce jsme sahali po úspěchu. Pokud oba mladíci, Tomáš Tecl a Martin Karel ml., zahrají alespoň tak dobře, jako v Přibyslavi a lepším výkonem se k nim přidá i Tomáš Dvořák, tak v úspěch věříme. 

V neděli dopoledne zakončí sérii domácích utkání družstvo Světlé "D". K odvetě semifinálové série soutěže RP II. třídy nastoupí proti družstvu TJ Sokol Mírovka. První utkání naši nezvládli a prohráli 6:11. Uvidíme, jakou sestavu domácí nasadí a jak se s kritickou situací hráči vypořádají. Určitě je v jejich silách soupeře na domácí půdě porazit a vynutit si tak rozhodující zápas v Mírovce.

—————

Zpět