Okresní přebory jednotlivců

06.12.2014 08:00

V sobotu 6. 12. 2014 se od 8.00 hodin v havlíčkobrodské herně stolního tenisu TJ Jiskry uskuteční Regionální přebory mužů a žen pro soutěžní ročník 2014/2015. Byl vydán rozpis, který je přiložen v příloze. Ředitelem přeboru je předseda RSST Havlíčkův Brod pan Miloslav Kotil a vrchním rozhodčím bude pan Pavel Kafka. Vypsány byly následující soutěžní disciplíny: dvouhra mužů, dvouhra žen, čtyřhra mužů a čtyřhra žen. Pokud se turnaje nezúčastní minimálně šest žen, budou zařazeny do turnaje mužů. Pro nejlepší hráče v každé kategorii byly vypsány finanční prémie.

Pro účast v turnaji jsou stanoveny kvóty minimální účasti pro jednotlivé oddíly. Z našeho oddílu se turnaje musí zúčastnit minimálně jeden hráč ze základu týmů „A“ nebo „B“ + minimálně jeden náhradník. Dále se musí zúčastnit minimálně jeden hráč ze základu družstva „C“. Věříme však, že účast na regionálních přeborech bude pro naše hráče prestižní záležitostí a prezentují se v hojném počtu. Účastnit se mohou samozřejmě i všichni hráči mládežnických kategorií. Přihlášky se podávají až na místě konání do 8.00 hodin.

Příloha:  Rozpis RPJ

—————

Zpět