Petr Dvořák bronzový ve čtyřhře

25.04.2016 11:30

V sobotu 16. dubna 2016 se v hale stolního tenisu SK Jihlava konal Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva. Z původně nominovaných dvaceti chlapců se jej zúčastnilo pouze třináct a čtyři náhradníci. Děvčat do Jihlavy přijelo pět. Jelikož byl termín přeborů zvolen dost nešťastně, reprezentoval světelský oddíl pouze Petr Dvořák. Krajské jedničky Filip Karel a Daniela Růžičková se ve stejný termín účastnili Mistrovství ČR staršího žactva v Mostě.

Petr byl nalosován do kvalifikační skupiny číslo jedna a do dalších bojů bohužel nepostoupil. Nebyl však daleko od překvapení. Nasazenou jedničku turnaje a pozdějšího celkového vítěze Matěje Holuba z Jihlavy trápil pět setů. Kociána ze Žďáru nad Sázavou přehrál bezpečně 3:0, ale rozhodující zápas o postup mezi finálovou osmičku proti humpoleckému Hajčiarovi bohužel nezvládl a prohrál 1:3. Jelikož se na krajských přeborech zcela nepochopitelně útěcha nehraje, turnaj jednotlivců pro něj skončil.

Alespoň malou náplastí Petrovi bylo, když v turnaji čtyřher, do kterého nastoupil po boku Daniela Valy z Velké Bíteše, ve čtvrtfinále Hajčiarovi porážku vrátil. Humpoleckou dvojici Hajčiar – Stehno vyřadili 3:1 na sety. V semifinále již bohužel prohráli s nasazenými dvojkami Svoboda – Holub 1:3.

Bronzová medaile ze čtyřher je pro Petra jistě pěknou odměnou za čas a píli, které věnuje tréninku. Gratulujeme a zároveň děkujeme za reprezentaci našeho oddílu.

 

—————

Zpět


Diskusní téma: Petr Dvořák bronzový ve čtyřhře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.