Pokračování Českého poháru

18.09.2014 18:00

V rychlém sledu pokračuje soutěž krajského stupně Českého poháru. Po třech odehraných kolech mají naši hráči bilanci jednoho vítězství, jedné remízy a jedné porážky. To jim zatím zajistilo sedm bodů a průběžné šesté místo dvanáctičlenné tabulky. Další tři pokusy na vylepšení této bilance budou mít v tomto týdnu.

Již ve čtvrtek 18. 9. 2014 od 18.00 hodin přivítáme v naší herně družstvo TJ Jiskra Humpolec A, které je složeno z mladých a perspektivních hráčů humpolecké Jiskry, doplněných zkušeným trenérem mládeže a ostříleným bojovníkem v krajských soutěžích Josefem Poulíčkem. Uvidíme, jak si naši hráči poradí s dravými dorostenci a velmi zajímavé jistě budou též zápasy proti obranářskému stylu s nezvyklým tužkovým držením pálky již zmiňovaného Poulíčka. I přesto doufáme, že všechny body z tohoto utkání zůstanou v naší herně.

V neděli 21. 9. 2014 od 10.00 hodin shodně v domácím prostředí svedou naši bitvu s ambiciózním družstvem z Velkého Meziříčí. Náš soupeř v dosud odehraných kolech bodoval naplno a jen díky horšímu skóre mu patří průběžná třetí příčka. Před sezónou posílil jeho řady přestupem Martin Maštera, hráč s ligovými zkušenostmi, které sbíral v družstvu SK Jihlava. Bude to jistě těžká bitva, nicméně věříme, že se naši hráči poperou o plný bodový zisk.

V ten samý den odpoledne od 14.00 hodin sehrajeme opět na domácích stolech poslední utkání tohoto týdne. Soupeřem bude družstvo TJ Jiskra Humpolec B. Po odehraných třech kolech mají pouze o bod méně než naši hráči a jsou na průběžné osmé příčce tabulky. I v sestavě tohoto družstva nalezneme mladé dorostence doplněné o zkušeného Petra Kmocha st.. Pokud však chceme pomýšlet na nějaký posun vzhůru v tabulce soutěže, v tomto utkání musíme zvítězit.

Naše hráče čeká velmi náročný program. Pokud by měl někdo čas a chuť přijít naše hráče podpořit a zafandit, tak jste samozřejmě vítáni.  

—————

Zpět