Projekt Hledáme budoucí olympioniky pokračoval v Bystřici n. Pernštejnem

18.08.2014 14:39

Ve dnech 9. – 15.srpna 2014 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky, kterého se zúčastnilo 31 žáků a žákyň ročníků 2001 - 2004 z celé České republiky. Mezi nominovanými byli i dva zástupci našeho oddílu, Dani ela Růžičková a Filip K arel. Pestrý a náročný tréninkový program probíhal pod vedením trenerů ČAST Tomáše Vrňáka, Pavla Steffka, Martina Pytlíka a Martina Linerta a kondičních trenérů Martiny Moudré a Radka Onderky. 

Kempu se zúčastnilo i několik klubových a osobních trenérů jednotlivých hráčů. I zde byl náš oddíl zastoupen. S našimi mladými talenty se náročného programu aktivně zúčastnila i jejich osobní trenérka paní Martina Hurníková. 

I mezi šestnácti sparingpartery, kteří jistě přispěli k vysoké úrovni celého programu, jsme nalezli dvě známá jména z Vysočiny. Chotěbořský Tomáš Málek a brodský Vilém Krejcar, nyní oba v dresu SK DDM Kotlářka Praha.

Program tréninků byl zaměřen na nácvik podání, příjmu podání a na rozvoj pohybu, a to především v herních kombinacích. Na zásobnících, které byly každodenní součástí programu, byla náplň přizpůsobena individuálním potřebám hráčů a hráček. Kondiční část byla opět zaměřena především na rozvoj obratnosti pod vedením Martiny Moudré a Radka Onderky, a to s využitím gymnastických a akrobatických cvičení a her. Dále bylo pokračováno v rozvoji koordinačních a rychlostních schopností. Pravidelně byla též prováděna speciální pohybová cvičení u stolu.  Ve večerní části programu se hráči věnovali nácviku podání a příjmu podání a pravidelně využívali možnosti místního bazénu. Poslední večer byl pro účastníky kempu připraven již tradiční společenský program (bowling, kuželky). Na závěr kempu byl sehrán závěrečný turnaj.

Oba naši hráči tak i tímto děkují všem zinteresovaným za vynikající program a podmínky na celém kempu a již nyní se těší na další pokračování, které by se mělo konat 25. - 29. října 2014 ve Vlašimi.

zdroj a foto: www.ping-pong.cz

—————

Zpět


Diskusní téma: Projekt Hledáme budoucí olympioniky pokračoval v Bystřici n. Pernštejnem

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.