Remíza s Chmelnou komplikuje situaci v Českém poháru

28.09.2014 23:55

V sobotu 27. 9. 2014 byly odehrány další dvě kola krajského stupně Českého poháru. Jelikož jsme utkání s Humpolcem „A“ předehráli již minulý týden, na naše hráče čekalo pouze venkovní utkání proti Chmelné v tamní nepříliš oblíbené herně.

Kombinovaná sestava Radek Vosyka, Jan Růžička a Tomáš Plecitý jela s cílem vybojovat plný bodový zisk a zachovat tak naději na postup do republikového stupně. Radek s Honzou bohužel nezvládli čtyřhru a domácí dvojici Fuk – Trefil podlehli 1:3 na sety. Bylo jasné, že pokud chceme odvézt body do Světlé, musí naši hráči ve dvouhrách podat vynikající výkony. To se povedlo částečně.

Radek přehrál 3:0 Trefila a 3:2 Marka. Tomáš přetlačil 3:2 Fuka a 3:1 Trefila. Honza si poradil 3:2 s Trefilem, ale s Fukem i Markem prohrál. A tak při závěrečném součtu zněl konečný výsledek 5:5. Spravedlivá remíza znamenala dělbu bodů.

Po odehraných sedmi kolech jsme na čtvrtém místě dvanáctičlenné tabulky, o dva body za dnešním soupeřem. Čtyři body ztrácíme na druhou Jiskru Havlíčkův Brod „B“ a sedm bodů na první Pelhřimov „A“. Vybojovat v posledních čtyřech kolech posun na druhé místo, které by nám zajistilo účast v republikovém stupni Českého poháru pro příští sezónu, se tak zdá být již téměř neřešitelným úkolem.

Výsledek utkání:
TJ Chmelná – TJ SB Světlá nad Sázavou – 5 : 5

Úspěšnost:
Radek Vosyka – 2/1,5; Tomáš Plecitý – 2/1; Jan Růžička – 1/2,5.

—————

Zpět


Diskusní téma: Remíza s Chmelnou komplikuje situaci v Českém poháru

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.