Startuje Pohár Vysočiny mládeže

20.09.2014 08:00

V sobotu 20. září zahájí svou letošní sezónu i Pohár Vysočiny mládeže. V těchto krajských bodovacích turnajích startují mladí hráči z Vysočiny v kategoriích nejmladšího žactva (ročník 2004 a mladší), mladšího žactva (ročník 2002 a mladší), staršího žactva (ročník 2000 a mladší) a dorostu (ročník 1997 a mladší). 

Během sezóny se hráči utkají na sedmi (mladší a starší žáci), respektive pěti (nejmladší žáci a dorost) jednotlivých turnajích. Na každém turnaji budou nejlepší odměněni poháry a diplomy a všichni získají určitý počet bodů, který se jim sčítá do tabulky pořadí jednotlivců v příslušné kategorii. Zároveň jsou všechny body, které hráči získají, sčítány dohromady pro jejich mateřský oddíl a je sestavováno pořadí Poháru Vysočiny oddílů.

Po odehrání všech turnajů bude stanoveno pořadí jednotlivců v příslušných kategoriích, do kterého nebude započítáván jeden nejhorší výsledek. Z takto vytvořeného pořadí získá prvních deset hráčů v každé kategorii nominaci na prestižní závěrený turnaj TOP 10, který je ohodnocen prémiovými body. Po jeho odehrání bude přepočítáno pořadí Poháru Vysočiny jednotlivců a hráči na prvních třech místech získají hodnotné poháry a ceny za celkové umístění v soutěžním ročníku.

První turnaje Poháru Vysočiny se konají:
20. 9. 2014 - dorost - Jihlava
21. 9. 2014 - starší žactvo - Humpolec
27. 9. 2014 - mladší žactvo - Polná
5. 10. 2014 - nejmladší žactvo - Světlá nad Sázavou

Rozpis turnajů, nominace našich hráčů a informace k dopravě budou rozepisovány v sekci Mládež -> Turnaje.

Všem hráčům přejeme dobrý pink, hodně úspěchů, radost ze hry a chuť se neustále zlepšovat. 

—————

Zpět