Světelské naděje na výběrovém kempu v Olomouci

07.09.2016 22:26

Ve dnech 3. – 4. září se v Olomouci uskutečnil výběrový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky pod vedením trenérů Pavla Steffka, Radka Košťála, Martina Linerta a Martiny Hurníkové. Tento kemp byl určen především pro hráče a hráčky ročníků 2006 – 2008, probíhal v prostorách tréninkové haly turnaje Czech Open, turnaje série ITTF World Tour 2016 a zúčastnilo ho celkem 17 žáků a 9 žákyň spolu se svými trenéry a rodiči.

Světelský oddíl měl hned trojí zastoupení v podobě našich nejmenších nadějí Markéty, Martiny a Michaely Hurníkových (všechny ročník 2008).

Hráči a hráčky společně s trenéry a rodiči zvládli náročný dvoudenní program. Na závěr obou tréninkových dnů sledovali zápasy dvouher mužů a žen na turnaji Czech Open. V průběhu sobotního programu přišel účastníky kempu pozdravit reprezentační trenér družstva žen pan Pavel Krpec.

Na základě herních a kondičních testů a sledování přítomných trenérů bude v 1. etapě projektu Hledáme budoucí olympioniky proveden výběr hráčů a hráček, kteří se zúčastní tréninkového kempu ve Vlašimi, buď pro kategorii mladšího žactva ve dnech 26. – 30. října 2016, nebo pro nejmladší žactvo v termínu 9. – 11. prosince 2016.

 

úvodní foto: společné foto účastníků kempu

zdroj: www.ping-pong.cz

—————

Zpět


Diskusní téma: Světelské naděje na výběrovém kempu v Olomouci

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.