Třetí kolo republikových bodováků

21.11.2015 09:00

O víkendu 21. - 22. listopadu 2015 se v Blansku a Hustopečích uskuteční již třetí kolo republikových bodovacích turnajů mládeže všech věkových kategorií právě probíhající sezóny.

V sobotu se v Blansku utkají mladší žáci, kde bude mít náš oddíl dvojí zastoupení. Mezi chlapci bude startovat Filip Karel, mezi dívkami zabojuje Daniela Růžičková. Oba naši hráči budou, díky svému postavení na republikovém žebříčku, nasazeni rovnou do hlavní soutěže a vyhnou se tak ošidné kvalifikaci. V Hustopečích se téhož dne střetnou dorostenci, kde nebudeme mít žádného zástupce.

V neděli se oba naši mladší žáci přesunou do Hustopečí a pokusí se vybojovat co nejvíce bodů do žebříčku na turnaji staršího žactva. Budou začínat v kvalifikaci a pokusí se probojovat do hlavní soutěže. Na předchozích dvou turnajích se jim to zatím bohužel nepovedlo. 

Premiéra na republikových bodovacích turnajích v neděli čeká dalšího zástupce našeho oddílu. Jakub Růžička (ročník 2007) se poprvé představí na turnaji nejmladšího žactva (ročník 2005 a mladší). Bude začínat v kvalifikačních skupinách a i jemu přejeme, ať se mu hra daří co nejlépe.

 

—————

Zpět