V Českém poháru jsme byli stoprocentní

23.09.2014 23:08

V uplynulém týdnu sehráli naši hráči tři zápasy krajského stupně Českého poháru. Ve čtvrtek 18. září v zápase proti Jiskře Humpolec „A“ i v neděli 21. září v utkáních proti ST Velké Meziříčí a Jiskře Humpolec „B“ jsme vybojovali plný počet bodů.

Po pěti odehraných kolech tak máme tři vítězství, jednu remízu a jednu porážku. Zisk patnácti bodů nás zatím řadí na čtvrtou příčku dvanáctičlenné tabulky. Navíc máme vítězství z předehrávky s humpoleckým „Áčkem“ k dobru. Toto utkání se do průběžné tabulky započítá až po uplynutí řádného hracího termínu, který bude v sobotu 27. září.

Ve čtvrtek bratři Vosykové společně s Janem Růžičkou jasně přehráli humpolecké „Áčko“ 9:1, když jediný bod ztratili Ladislav Vosyka s Janem Růžičkou ve čtyřhře proti dvojici Josef Poulíček – Tomáš Trnka. V dalších zápasech byli naši již stoprocentní a soupeřům, které pro dvouhry doplnil Ondřej Pros, dovolili uhrát pouze sedm setů.

Nedělní dopoledne přineslo další pohodové vítězství. Za soupeře z Velkého Meziříčí bodoval pouze Petr Klíma, který dokázal porazit Jana Růžičku a Ladislava Vosyku. Radek Vosyka byl tentokrát stoprocentní.

I během nedělního odpoledne měli naši hráči otěže utkání plně ve svých rukou. Dvojici Radek Vosyka a Jan Růžička doplnili otec a syn Martin Karel st. a Filip Karel. Začali jsme vítěznou čtyřhrou, kterou pro naše barvy uhrála dvojice Radek a Martin. Do dvouher nahradil otce mladý desetiletý Filip Karel a k získání alespoň jednoho bodu za vyhrané utkání nechybělo mnoho. V utkání s šestnáctiletým dorostencem humpolecké Jiskry Petrem Kmochem ml. Filip sahal po vítězství, nicméně v koncovkách setů, které třikrát prohrál až na výhody, se projevily soupeřovy zkušenosti, které musí Filip trpělivě získávat. Radek s Honzou získali oba plný počet bodů a tak zápasy, které jsme prohráli, šly pouze na vrub oběma Karlům.

Výsledky:
TJ Jiskra Humpolec „A“ – TJ SB Světlá nad Sázavou  -  1 : 9
TJ SB Světlá nad Sázavou – Stolní tenis Velké Meziříčí  -  8 : 2
TJ SB Světlá nad Sázavou – TJ Jiskra Humpolec „B“  -  7 : 3

Úspěšnosti:
Ladislav Vosyka – 3/0,5; Jan Růžička – 3/0,5; Radek Vosyka – 3/0.
Radek Vosyka – 3,5/0; Ladislav Vosyka – 2,5/1; Jan Růžička – 2/1.
Radek Vosyka – 3,5/0; Jan Růžička – 3/0; Martin Karel st. – 0,5/1; Filip Karel – 0/2.

—————

Zpět


Diskusní téma: V Českém poháru jsme byli stoprocentní

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.