V krajský soutěžích pouze jedno vítězství

02.11.2014 20:54

V sobotu 1. 11. 2014 byla ve světelské herně odehrána vůbec první utkání právě probíhající sezóny v krajských soutěžích mužů. Až v pátém a šestém kole měli hráči obou našich nejlepších družstev možnost se představit na domácích stolech. A premiéra jim bohužel moc nevyšla.

Družstvo Světlé „B“ zahájilo sobotní zápasový maraton již v 8.30 hodin úvodním utkáním dne v soutěži Krajského přeboru II. třídy proti Náměšti nad Oslavou „A“. Po čtyřhrách byl stav utkání 1:1. Ale hned v úvodních dvouhrách se vývoj utkání začal přiklánět na stranu hostů. Domácí Kruml, Sedláček i Plecitý ztratili své zápasy po pětisetových bitvách. Jediným, kdo uspěl, byl Jan Růžička. Stav 2:4. V další čtveřici zápasů domácí zabrali a kromě Plecitého bodovali všichni. Po deseti zápasech byl stav nadějných 5:5. V dalším průběhu utkání bodoval opět pouze Růžička, nikdo další se k němu bohužel již nepřipojil. Hosté si tak odvezli výhru 10:7.

Od 11.30 vystřídali „Béčko“ hráči našeho prvního týmu. Přivítali družstvo TJ Žďár nad Sázavou „B“, které nastoupilo v nejsilnější možné sestavě i s hráči s ligovými zkušenostmi. Domácí však nic nevzdávali dopředu. Josef Bříza s Ladislavem Vosykou vybojovali jednu čtyřhru a v první čtyřce dvouher Láďa porazil Chytala. Josef padl v pěti setech s Vaňkem. Když pak Josef přehrál ve výborném zápase ligového Tomáše Veselského, byl stav utkání 3:5 a ještě nebylo nic ztraceno. V dalším průběhu utkání však body naskakovaly rychleji na konto našich soupeřů. Konečné skóre se zastavilo na stavu 5:10. O tom, jak bylo utkání vyrovnané, hovoří i skutečnost, že z patnácti zápasů, které byly odehrány, skončily pouze dva výsledkem 3:0.

Od 14.30 se naše družstva opět vystřídala a k dalšímu utkání nastoupili hráči Světlé „B“ proti družstvu TJ Sokol Hrotovice-Valeč „A“. A toto utkání mělo bohužel velmi podobný průběh jako utkání ranní. Opět vynikající výkon Růžičky, jednobodoví Sedláček s Krumlem a opět nulový Plecitý. Výsledek 6:10 znamená čtvrtou porážku v šestém soutěžním kole a naznačuje, že naši hráči budou mít v dalším průběhu sezóny nečekané záchranářské starosti.

Co se nepovedlo v průběhu celého dne, to se nakonec povedlo v posledním utkání od 17.30 hodin. Hráči Světlé „A“ si poradili s celkem TJ Sokol Rovečné „A“ a zvítězili celkem přesvědčivě 10:4. Výsledek se však nerodil vůbec lehce. Po čtyřhrách byl stav 1:1. V úvodní čtyřce dvouher nejprve Radek Vosyka a v této sezóně premiérově hrající Vláďa Trýb své pětisetové zápasy prohráli. Ale Josef Bříza a Láďa Vosyka srovnali. Když v šestém zápasu prohrál Trýb i s Charousem, byl stav utkání 4:3 pro hosty. To bylo ale vše, co domácí soupeřům povolili. Sedmi výhrami v řadě otočili vývoj utkání na svoji stranu a oslavili druhé vítězství v sezóně.

Doufejme, že jak úspěšně zakončili tento hrací den, budou i příště pokračovat.

 

Výsledky a úspěšnosti:

TJ SB Světlá nad Sázavou „A“ – TJ Žďár nad Sázavou  -  5 : 10
Josef Bříza ml. – 2,5/1; Ladislav Vosyka – 1,5/3; Jan Růžička – 1/2,5; Radek Vosyka – 0/3,5.

TJ SB Světlá nad Sázavou „A“ – TJ Sokol Rovečné „A“  -  10 : 4
Josef Bříza ml. – 3,5/0; Ladislav Vosyka – 3,5/0; Radek Vosyka – 2/1,5; Vladislav Trýb – 1/2,5.

TJ SB Světlá nad Sázavou „B“ – TJ Sokol Náměšť nad Oslavou „A“  -  7 : 10
Jan Růžička – 4,5/0; Bohumír Sedláček – 1,5/3; Milan Kruml – 1/3,5; Tomáš Plecitý – 0/3,5.

TJ SB Světlá nad Sázavou „B“ – TJ Sokol Hrotovice-Valeč „A“  -  6 : 10
Jan Růžička – 3/1,5; Milan Kruml – 1,5/3; Bohumír Sedláček – 1/2,5; Tomáš Plecitý – 0,5/3.

—————

Zpět


Diskusní téma: V krajský soutěžích pouze jedno vítězství

Datum: 12.12.2014

Vložil: Nike Air Max 2014 Women

Titulek: tnffjl@gmail.com

—————

Datum: 09.12.2014

Vložil: Nike Free 3.0 V5

Titulek: egofbuthx@gmail.com

—————