V krajských soutěžích s poloviční úspěšností

24.11.2014 21:42

Ve dnech 13. – 15. 11. 2014 bylo odehráno odložené první kolo krajských soutěží mužů. Světlá „A“, nastupující v Divizi Vysočiny, přivítala ve čtvrtek v předehrávce na domácích stolech „B“ tým STEN Marketingu HB Ostrov. V sobotu pak hráči našeho „Béčka“ sehráli domácí utkání v soutěži Krajského přeboru II. třídy s týmem TJ CHS Chotěboř „C“. Utkání měla rozdílný průběh a rozdílný výsledek.

Sestavy obou aktérů čtvrtečního zápasu měly do ideálu daleko. Domácího Břízu nahradil Kubíček, Jonáše z řad hostů pak Petr Hitzger ml. Utkání mělo velmi vyrovnaný průběh a nakonec se ze šťastného vítězství radovali naši hráči. Utkání skončilo 10:8.

Problémy se sestavou potkaly i náš druhý celek. Proti téměř kompletní Chotěboři nastoupili ze základu pouze Růžička s Plecitým. Doplnil je Martin Karel st. a mladší žákyně Daniela Růžičková. Již od začátku utkání bylo evidentní, že naši hráči tentokrát na bodový zisk nedosáhnou. Soupeřům dokázal úspěšně vzdorovat pouze Jan Růžička, který prohrál pouze se Zvolánkem, hrajícím s pálkou, která měla do regulérnosti hodně daleko. Jeden bod vybojoval také Plecitý, který porazil hostujícího náhradníka Stanislava Veselého, hrajícího pravidelně soutěž Regionálního přeboru I. třídy. Utkání skončilo výrazným vítězstvím hostů 10:4.

Výsledky a úspěšnosti:

TJ SB Světlá nad Sázavou „A“ – STEN Marketing HB Ostrov „B“  -  10 : 8
Ladislav Vosyka – 4/0,5; Radek Vosyka – 4/0,5; Vladislav Trýb – 2/2,5; Jan Kubíček – 0/4,5.

TJ SB Světlá nad Sázavou „B“ – TJ CHS Chotěboř „C“  -  4 : 10
Jan Růžička – 2,5/1; Tomáš Plecitý – 1,5/2; Martin Karel – 0/3,5; Daniela Růžičková – 0/3,5.

—————

Zpět


Diskusní téma: V krajských soutěžích s poloviční úspěšností

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.