V neděli úspěšní pouze nejmladší

26.10.2014 20:27

V neděli 26. 10. 2014 proběhlo další kolo všech výkonnostních tříd regionálního přeboru. Do soutěží zasáhly i tři naše družstva. Úspěšní byli bohužel pouze naši nejmladší hájící barvy týmu Světlá „E“ v nejnižší třídě.

Světlá „C“ v soutěži RP I. třídy odehrála třetí soutěžní kolo na stolech v Chotěboři proti tamnímu „Éčku“. Filip Karel, který byl tou dobou na pětidenním tréninkovém kempu projektu ČAST „Hledáme budoucí olympioniky“, nastoupit nemohl, a tak byly naše šance na celkový úspěch menší. Zápas bohužel nevyšel Josefu Petrovi a Jaroslavu Růžičkovi. Pohráli jsme 7:11.

Světlá „D“ vyjela ke svému druhému soutěžnímu kolu do Havlíčkova Brodu, kde ho přivítali hráči Jiskry „E“. Tento tým je složen ze samých mladých hráčů, současných nebo loňských dorostenců, a je velkým favoritem celého soutěžního ročníku RP II. Papírové předpoklady se potvrdily a naši hráči uhráli pouze tři body.

Co se nepovedlo dospělým, povedlo se nejmladším. Družstvo „E“, kde nastupují téměř výhradně naši žáci, sehrálo utkání rovněž v Havlíčkově Brodě proti tamnímu „Géčku“. Po vítězství v obou čtyřhrách a bezchybném výkonu Tomáše Tecla, kterému zdatně sekundoval Martin Karel ml. a oba střídající „dospěláci“, kteří mladým vypomohli při problémech se sestavou, dokráčeli naši k přesvědčivému vítězství 13:5.

Další kolo regionálních přeborů bude odehráno o víkendu 31. 10. – 2. 11. 2014. Tak hodně štěstí.

 

Výsledky a úspěšnosti:

TJ CHS Chotěboř „E“ – TJ SB Světlá nad Sázavou „C“  -  11 : 7
Martin Karel st. – 4,5/0; Jan Kubíček – 2,5/2; Josef Petr – 0/4,5; Jaroslav Růžička – 0/4,5.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod „E“ – TJ SB Světlá nad Sázavou „D“  -  15 : 3
Jiří Janáček – 1/3,5; Stanislav Spilka – 1/3,5; Jakub Doležal – 1/1; Dušan Porostovský – 0/2,5; Otto Bartoš – 0/4,5.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod „G“ – TJ SB Světlá nad Sázavou „E“  -  5 : 13
Tomáš Tecl – 4,5/0; Martin Karel ml. – 3,5/1; Jakub Doležal – 2,5/0; Dušan Porostovský – 2/0; Petr Dvořák – 0,5/4.

—————

Zpět


Diskusní téma: V neděli úspěšní pouze nejmladší

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.