V Polné se nám nedařilo

21.04.2015 13:15

V sobotu 28. března se v Polné konal poslední bodovací turnaj mladšího žactva v rámci Poháru Vysočiny mládeže této sezóny. Ve startovní listině se mezi 44 hráči představili i tři zástupci našeho oddílu Petr Dvořák, Petr Hájek a Alice Brožová.

Petr Dvořák skončil po porážkách od humpoleckého Topiče a domácího Šejstala na nepostupovém třetím místě. Zvítězil nad Zejdou (Luka n.J.) a Klimešem (Jemnice). Alice zvítězila nad Polákovou (Polná) a Stehnem (Přibyslav). Na Konečného (Jiskra HB), Janáčkovou (Žďár n.S.) ani Brůnu (Humpolec) nevyzrála a obsadila tak nepostupovou čtvrtou příčku. Nejlépe dopadl Petr Hájek. První utkání sice s o pět let mladším Jinkem (HB Ostrov) podcenil a po velmi špatném výkonu 2:3 prohrál, ale nakonec skupinu stejně vyhrál. Poměrem setů 3:2 přehrál Janáčka (Žďár n.S.) a Rouču (Polná) a překvapivě nejméně práce měl s turnajovou šestkou a nasazenou jedničkou ve skupině humpoleckým Jaroslavem Hájkem. Zvítězil 3:1.

V útěše se Alice a Petr Dvořák probojovali pouze do druhého kola a celkově bylo jejich vystoupení na tomto turnaji neuspokojivé.

Petr Hájek bohužel utkání o postup mezi nejlepších osm hráčů turnaje velmi těsně prohrál. S Lucií Janáčkovou ze Žďáru nad Sázavou bojoval na plný počet setů, nicméně ten pátý nezvládl. Když v dalším utkání prohrál stejným poměrem setů s dalším zástupcem kategorie nejmladších žáků Matějem Holubem (Jihlava), odehrál poslední dvě utkání v části o 13. – 16. místo. Zde již dvakrát zvítězil, 3:2 nad Svobodou (Velká Bíteš) a 3:0 v odvetě utkání ze skupiny nad humpoleckým Jaroslavem Hájkem. Po postupu ze skupiny z prvního místa jsme však čekali o něco lepší umístění.

Všem třem našim zástupcům díky za reprezentaci oddílu a hodně štěstí do dalších zápasů a turnajů.

—————

Zpět


Diskusní téma: V Polné se nám nedařilo

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.