V Regionálním přeboru II. třídy dvě vítězství

24.11.2014 21:44

O uplynulých dvou víkendech odehráli svá další utkání také hráči Světlé „D“ v soutěži Regionálního přeboru II. třídy. I zde bojují o čtyři místa, která zaručují účast v play-off. Po šesti odehraných kolech jim patří třetí příčka s pěkným sedmibodovým náskokem na pátého, který bude naopak hrát tzv. play-out.

V pátek 14. 11. od 18.00 hodin sehráli naši hráči utkání v Oudoleni. Naše družstvo bodově podrželi Otto Bartoš a střídající se Stanislav Spilka s Milanem Maršíkem. Nebyli poraženi a vybojovali tak osm bodů. Jakub Doležal společně s Dušanem Porostovským zvítězili ve čtyřhře a přispěli dalšími třemi body ve dvouhrách. Utkání tak skončilo přesvědčivým vítězstvím hostů 12:6.

V neděli 23. 11. dopoledne jsme přivítali družstvo TJ Jiskra Havlíčkův Brod „F“. Spilku s Maršíkem tentokrát nahradili Jaroslav Růžička a Jiří Janáček. Očekávali jsme vyrovnané utkání, nicméně výsledek tomuto předpokladu nenasvědčuje. O vyrovnanosti však hovoří fakt, že pouze pět zápasů skončilo výsledkem 3:0. Domácí hráči prokázali větší bojovnost a všech šest pětisetových bitev dokázali proměnit ve svůj prospěch. Jediné tři body tak pro soupeře vybojoval zkušený Miloslav Kotil, který nevyzrál pouze na domácího Bartoše.

Výsledky a úspěšnosti:

TJ Sokol Oudoleň - TJ SB Světlá nad Sázavou „D“  -  6 : 12
Otto Bartoš – 4/0,5; Jakub Doležal – 2,5/2; Milan Maršík – 2/0,5; Stanislav Spilka – 2/0; Dušan Porostovský – 1,5/3.

TJ SB Světlá nad Sázavou „D“ – TJ Jiskra Havlíčkův Brod „F“  -  15 : 3
Otto Bartoš – 4,5/0; Jakub Doležal – 3,5/1; Dušan Porostovský – 3,5/1; Jiří Janáček – 2,5/0; Jaroslav Růžička – 1/1.

—————

Zpět


Diskusní téma: V Regionálním přeboru II. třídy dvě vítězství

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.