V sobotu se našim nedařilo

07.09.2014 21:46

V sobotu 6. 9. 2014 byla odehrána druhá a třetí kola krajského stupně Českého poháru, která zavedla naše hráče na stoly havlíčkobrodské Jiskry. A ačkoli jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě, příliš mnoho bodů jsme nezískali.

V dopoledním utkání proti „Áčku“ jsme zahájili výborně. Dvojice Radek Vosyka – Josef Bříza si v pěti setech poradila s domácím duem Stryhal – Stehlík, poté je porazili i ve dvouhrách. Za stavu 3:0 pro naše družstvo tak nastoupil ke svému prvnímu utkání Láďa Vosyka. Proti papírově slabšímu Malinovi však roli favorita nezvládl a ve čtyřech setech prohrál. Domácí ucítili šanci na zvrat a začali bojovat. V následujících šesti zápasech vybojovali další čtyři body. Utkání nakonec skončilo remízou 5:5. Poměr setů 20:18 pro domácí. V případě rovnosti bodů ve finální tabulce soutěže tak brodská Jiskra „A“ skončí před našimi.

Jak špatně jsme dopolední utkání zakončili, tak jsme odpolední proti brodskému „Béčku“ zahájili. Domácí trio dorostenců Daniel Bárta, Aleš Novák a Tomáš Bártík nastoupilo proti našim hráčům absolutně bez respektu. První bod pro Světlou získal Radek v pěti setech nad Bártíkem až za stavu 4:0 pro domácí. O něco později Radek porazil stejným poměrem setů i Nováka. Bohužel se k němu z našich hráčů nikdo další nepřidal. Utkání tak skončilo pro světelské vysokou porážkou 2:8.

Výsledky:     TJ Jiskra Havlíčkův Brod „A“ – TJ SB Světlá nad Sázavou  -  5 : 5
                      TJ Jiskra Havlíčkův Brod „B“ – TJ SB Světlá nad Sázavou  -  8 : 2

Úspěšnosti:  Radek Vosyka – 2,5/1; Josef Bříza – 1,5/2; Ladislav Vosyka – 1/2.
                      Radek Vosyka – 2/1; Josef Bříza – 0/3,5; Ladislav Vosyka – 0/3,5.

Úvodní foto (zleva): Radek Vosyka, Josef Bříza, Ladislav Vosyka (archiv)

—————

Zpět


Diskusní téma: V sobotu se našim nedařilo

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.